پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,26 April 2018
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
قاطعانه از تمدید ریاست چمران حمایت می کنیم
۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۲
 
مرتضی طلایی در گفت گو با«راه نو» از ریاست مهدی چمران در شورای شهر حمایت کرد.نایب رییس شورای شهر تهران در این خصوص گفت: بنده معتقد هستم در شرایط فعلی، ریاست آقای چمران می تواند...
 
جایگاه شورایاری‌ها درهویت‌سازی/ شناسایی ۵۴محله پرآسیب در تهران
۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
 
در حالی که شورایاران با انتخاب هیئت رئیسه در ۳۵۴ محله تهران، وارد دومین سال از چهارمین دوره فعالیت خود شدند، رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های تهران درباره اولویت های این نهاد اجتماعی سخن گفت.
 
پیام تسلیت مرتضی طلایی به مناسبت درگذشت داوود رشیدی
۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵
 
مرتضی طلایی درگذشت داوود رشیدی اسطوره سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.
 
بازگشایی پیاده راه هفده شهریور
۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۴
 
سردار طلایی با انتشار مطلبی در اینستاگرامش خبر از بازگشایی پیاده راه هفده شهریور داد.
 
تثبیت امنیت ملی در پس دیوارهای مستحکم مسجد
۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۲
 
نقش بی بدیل مساجد در ایجاد هویت فرهنگی- مذهبی مشابه و تعمیق فرآیند جامعه پذیری سیاسی بر اساس تعالیم والای دین اسلام در تاریخ معاصر ایران بر کسی پوشیده نیست.
 
مرتضی طلایی مدیران ما درک درستی از افکار عمومی ندارند
۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۷
 
مرتضی طلایی، ضمن انتقاد از فاصله ایجاد شده بین مدیران و مردم : مدیران باید با مردم حرف بزنند، با مردم راه بروند و بین مردم زندگی کنند تا متوجه شوند در جامعه چه می گذرد.
 
پیشنهاد سردار طلایی برای خرید نوشت افزار ایرانی
۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۲
 
با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی سردار طلایی در صفحه اینستاگرامش از مردم دعوت کرد تا نوشت افزار ایرانی برای کودکان و نوجوانان خود تهیه کنند.
 
سلامت پایدار جامعه و پزشکان متعهد مرتضی طلایی
۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۱
 
سلامت، سرمایه ارزشمندی است که حفظ و ارتقای آن جزو مهمترین تلا ش های زندگی روزمره انسا ن ها محسوب می شود. در طول تاریخ جوامع و تمدن های متعددی بواسطه ظهور و غلبه یک بیماری راه زوال و نابودی را پیموده و نتوانسته اند در مسیر توسعه و پیشرفت گام بردارند.
 
رسانه‌ها ياري كنند شوراياري‌ها وارد قانون اساسي شوند
۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران روز گذشته به تحریریه خبرگزاری موج رفت تا با پاسخ دادن به پرسش‌های خبرنگاران، گوش شنوایی برای شنیدن درددل­های آنها باشد. او در اين بازديد، از رسانه‌ها خواست ستاد هماهنگي شوراياران شوراي شهر تهران را براي ورود شوراياران به قانون اساسي ياري كنند.
 
شورایاری‌ها آینده روشنی دارند
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۹
 
   مرتضی طلایی: در نظام‌های مردم سالار، این مردم هستند که در فرآیندی دموکراتیک و ‌‌در بستری قانونی دست به انتخاب می‌زنند. آنچه در این جا باید به آن توجه ویژه‌ای داشت حرکت و انتخاب در مسیر و بستر قانون است. هر نظامی شامل مجموعه‌‌‌ای از قوانینی ...
 
گزارش تصویری بازديد سردار طلايي از خبرگزاري موج
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۴
 
سردار مرتضی طلایی بیست و هفتم مرداد ماه سال جاری از خبرگزاری موج بازدید کرد. وی در این دیدار با خبرنگاران و مسئولین این خبرگزاری دیدار و گفت و گو کرد.
 
پیام تسلیت مرتضی طلایی به مناسبت در گذشت حاج عبدالله زارع
۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸
 
مرتضی طلایی در پیامی که از طریق اینستاگرامش منتشر کرد درگذشت پدر حمید سوریان قهرمان کشتی کشور حاج عبدالله زارع را تسلیت گفت.
 
پیام تبریک سردار طلایی به مناسب دومین مدال طلای وزنه برداری ایران در المپیک
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵
 
سردار طلایی طی یادداشتی که از طریق صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر شد کسب دومین مدال طلایی کاروان ایران در مسابقات المپیک را تبریک گفت.
 
ستاد شورایاری های شهر تهران همواره تلاش کرده از بانوان در زمینه مدیریت محلات حمایت کند
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۳
 
رئیس ستاد شورایاری های شهر تهران گفت: برای نخستین بار شورایاران در تصمیم گیری های کلان شهر تهران نقش اثرگذاری ایفا کرده اند به طوریکه در روند تهیه و تدوین برنامه 5 ساله سوم شهرداری مشارکت داشته اند.
 
مشارکت شورایاران در تدوین برنامه 5 ساله سوم شهرداری
۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶
 
گروه مجلس و شورا: رئیس ستاد شورایاری های شهر تهران گفت: ستاد شورایاری های شهر تهران همواره تلاش کرده از بانوان در زمینه مدیریت محلات حمایت کند زیرا مدیریت محلات از جنس کارهای مادرانه است.
 
انتخابات هیئت رییسه شوراياران محلات
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶
 
در این مطالب تصاویر از گوشه کنار مراسم انتخابات هئدت رئیسه شورایاران محلات را مشاهده می کنید.
 
رسالت خبرنگاری
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱
 
قطع به یقین حرفه ی خبرنگاری یکی از دشورا ترین و خطرناک ترین مشاغل دنیا به حساب می آید. بر اساس آخرین آماری که مطالعه می کردم، سالانه بیش از100 خبرنگار در اثر حوادث شغلی جان خود را از دست می دهند.و بیشتر از این آسیب دیده و یا بر اثر تهدید شغل خود را از دست داده اند در کنار این همه دشواری، نبود مزایای ...
 
رسالت خبرنگاری
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۳
 
قطع به یقین حرفه ی خبرنگاری یکی از دشورا ترین و خطرناک ترین مشاغل دنیا به حساب می آید. بر اساس آخرین آماری که مطالعه می کردم، سالانه بیش از100 خبرنگار در اثر حوادث شغلی جان خود را از دست می دهند.و بیشتر از این آسیب دیده و یا بر اثر تهدید شغل خود را از دست داده اند در کنار این همه دشواری، نبود مزایای ...
 
شورایاری‌ها آینده روشنی دارند
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۸
 
در هفته‌ای که گذشت برای دومین بار در چهارمین دوره شورایاری‌ها مجموعه نخبگان، مصلحان و خیرخواهان شهر تهران در غالب شورایاری‌ها جمع شدند تا به منظور تصمیم‌سازی بهتر‌ و‌ چرخش مسئولیت‌ها، هیئت رئیسه خود را انتخاب کنند.
 
مخاطب داخلی را به سمت بازی‌های ایرانی هدایت کنیم
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۳
 
رییس پلیس سابق تهران بزرگ دلیل آشفتگی فرهنگی فعلی در جامعه را نتیجه عدم هدایت تقاضا به محصولات بومی دانست و گفت: بین عرضه و تقاضا تفاوت مشخصی وجود دارد و باید تلاش شود تا عرضه و تقاضا در حوزه بازی‌های رایانه‌ای به یک‌دیگر نزدیک شوند.