پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,26 April 2018
 
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
شفافیت به حرف نیست، به عمل است/از دودکش شورایاری‌ دود سیاسی‌کاری خارج نمي‌شود!
۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۷
 
مرتضی طلایی در جریان سیصد و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به گزارش ستاد شورایاری ها در سال ۹۵ اظهار کرد: در مجموع اعتبارات، ۷ میلیارد تومان برای ستاد هماهنگی شورایاری ها در نظر گرفته شد که تاکنون ۲ میلیارد تومان از این بودجه هزینه شده است.
 
مرتضي طلايي به مردم تهران نامه نوشت / شورا جاي سياستمداران بي صندلي نيست
۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۶
 
نايب رييس شوراي اسلامي شهر تهران همزمان با ثبت نام در پنجمين دوره انتخابات شوراي اسلامي شهر تهران در نامه اي به شهروندان تهراني كه در وب سايت شخصي و حسابهاي كاربري وي در فضاي مجازي منتشر شد ، برخي دغدغه هاي خود را مطرح كرد
 
تعیین تکلیف اسناد مالکیت شهرک‌ها / توجه شهرداری به وضعیت استخدامی کارکنان سراهای محلات
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۳
 
نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: شهرداری، سرای محلات را پایگاهی برای تربیت نیروهای مورد نیاز خود در حوزه فرهنگی در نظر بگیرد تا کارکنان سرای محلات و مدیر محله از امنیت شغلی برخوردار شده و بتوانند جذب شهرداری شوند.
 
مشکلات شهرک‌ها در تهران همه از یک جنس است/حمایت از ایده‌های مختلف در بهبود اقتصاد محله
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۱
 
يكشنبه گذشته در جلسه‌ای با حضور دبير انجمن اقتصاد شهری ایران و رییس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در سراي محله شهرك محلاتي، مرتضي طلایی از ایده‌های که برای بهبود اقتصاد محل ارائه می‌شود حمایت جدی کرد و گفت: تشکیل کارگروه‌های فرهنگی و مذهبی در برنامه‌های خود قرار دهید.
 
بانوان شورايار، قاصدان پيام شوراياري‌ها باشند
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۳
 
همایش «عارفه» با موضوع نقش زنان در مدیریت شهری روز گذشته با حضور بانوان شورایار شهر تهران در سالن خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد. در این همایش مرتضی طلایی نایب رییس شورای شهر تهران گفت: با همکاری یکدیگر کمپین ملی ایمنی ایجاد کنید تا امسال شاهد مجروح شدن و خسارات مالی و مادی فراوان نباشیم. از ...
 
وقتی همه مقصریم
۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۵
 
آتشی آمد، ساختمانی سوخت، ریخت، ویران شد و دود این آتش در چشمان خیلی‌ها رفت. وقتی همه نگران آتش‌نشان‌ های مانده زیر آوار بودند...
 
پلاسکو باید به مرکز یادمان فرهنگی شهدای آتش‌نشان تبدیل شود .
۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۱
 
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: ساختمان تخریب شده پلاسکو باید بعد از آواربرداری به مرکز یادمان فرهنگی شهدای آتش نشان تبدیل شود.
 
شور خدمت در چشمان شهید امینی موج می زد
۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۸
 
شور و اشتياق خدمت در چشمان او موج ميزد ، با آنكه روزهاي آخر خدمتش را مي گذراند اما همچون يك جوان پرانرژي چشمانش برق رضايت مي زد و از افتتاح ايستگاه ديگرى در منطقه تحت فرمانش خوشحال بود .
 
تقصیر بر گردن دیگری نیاندازیم/ بی مسئولیتی علت اصلی حادثه پلاسکو
۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
 
برنامه زنده تهران 20 با موضوع بررسی حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو با حضور مرتضی طلایی نایب رییس شورای شهر تهران در شبکه پنج سیما بر روی آنتن رفت . طلایی با بیان اینکه ، هرکدام در هر کجا که هستیم نقش خود را به درستی انجام دهیم گفت: بارگذاری وسایل سنگین کارگاهی در طبقات بالایی ساختمان پلاسکو نقش مهمی ...
 
تمام اعضای شورای شهر و کمیسیون ها در جریان روند کار و نتیجه درخواست های شورایاران هستند
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹
 
حضور دبیران شورایاری مناطق نقش موثری در ارزیابی نیازها ومشکلات مناطق برای برنامه نویسی بودجه سال ۹۶ دارد در نتیجه مرتضی طلایی در خواست کرد زمان تنظیم بودجه مناطق، دبیران شوارایاری مناطق نیز در جلسات تصویب حضور داشته باشند که این خود در برآوردن نیازها و خواسته های محلات کمک موثری می کند.
 
منطقه 10 یکی از مناطق محروم شهر است/ شهرداران مناطق برای بودجه سال 96 نیازهای پایه محلات را دربیاورند
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۰
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ برای بودجه سال 96 شهر تهران شهرداران مناطق با شورایاری‌های محلات نیازهای پایه محلات را احصاء کنند.
 
فرق است بین مسئول بودن و مسئولیت داشتن
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶
 
به گزارش پايگاه شخصي مرتضي طلايی، مرتضی طلایی با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود نوشت: سلام ؛ تا حالا حوالي پنج و شش صبح از خيابان #باب_همايون عبور نكرده بودم ، يعني هيچوقت براي رفتن به #شورا و بازديدهاي صبحگاهي مسيرم به خيابان باب همايون نمي افتد. اما امروز هنگام عبور از اين خيابان صحنه جالبي نظرم ...
 
شهادت، حادثه نيست؛ انتخابي از سوي خداوند است
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۷
 
تغییر نام خیابان عدالت واقع در منطقه 5 تهران به نام شهید «مهدی نوروزی» از شهداي مدافع حرم يكشنبه گذشته با حضور «مرتضی طلایی» نایب رییس شورای شهر تهران انجام شد. طلایی در اين مراسم گفت: این حداقل کاری بود که در شورای شهر می‌توانستیم برای شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم انجام دهیم.
 
مرتضی طلایی، درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۴
 
مرتضی طلایی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام و رهبری "آیت الله هاشمی رفسنجانی" را تسلیت گفت.
 
طلایی: ​اصناف سرمایه ارزنده یک کشور هستند
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۵
 
صنف نانوایان شب گذشته میزبان مرتضی طلایی نایب رییس شورای شهر تهران در هتل المپیک بودند. طلایی با تشکر از زحمات شبانه‌روزی نانوایان گفت: اصناف در دوران دفاع مقدس، در پشتیبانی کشور نقش چشم‌گیر و پرنگی داشتند و سرمایه ارزنده کشور به شمار می‌آیند.
 
محله ايران، محله نمونه تهران
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
 
نشست «شورا با مردم» در محله ایران دوشنبه گذشته با حضور مرتضي طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران، مهرداد بذرپاش نماینده دوره نهم مجلس شواری اسلامی و حجت الاسلام امرودیی مشاور عالی شهردار تهران برگزار شد.
 
یادداشت اینستاگرامی مرتضی طلایی در پاسداشت مقام استاد اخلاق حاج آقا مجتبی تهرانی
۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۹
 
مرتضی طلایی با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود در پاسداشت مقام استاد اخلاق حاج آقا مجتبی تهرانی نوشت:   اصلاً در #روایت داریم که #خدا می‌‌گوید من از صدای آن #عبد خوشم می‌‌آید. باید عرض کنم که خدا به وقتش می‌‌دهد و در #اجابت بندگانش دقیق و حساب شده عمل می‌‌...
 
پیگیری جدی خروج خودروهای فرسوده
۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۸
 
از سال ۸۴ تا ۹۴ تعداد خودرو‌های سواری از ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار خودرو به ۱۸ میلیون افزایش یافته است.
 
3 راه حل مهم برای حل معضل ترافیک و آلودگی هوا/ به جای متهم کردن همدیگر قانون را اجرا کنید/ دولت ها به تعهدات خود در توسعه مترو عمل نکرده اند
۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۷
 
طلایی معتقد است مدیریت یکپارچه، انجام اقدامات لازم برای توسعه حمل و نقل عمومی و استفاده از نقش شهروندان در حل معضلات ترافیکی و آلودگی، 3 اقدامی است که تهران به عنوان یک کلانشهر نیازمند آنهاست.