پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,26 April 2018
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
افرادی که با آبروی اعضای شورا بازی کردند باید عذرخواهی کنند/ وقت و پول مردم صرف مسائل حاشیه‌ای می‌شود
۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
 
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: افرادی که با آبروی اعضای شورای شهر بازی کرده‌اند باید عذرخواهی کنند.
 
خداحافظ اي داغ بر دل نشسته
۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۷
 
از ۱۰۳ کبوتر بی‌نام و نشانی که در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و سبط اکبر امام حسن مجتبی(ع) در ۱۵ استان کشور روی دست مردم همیشه در صحنه و شهید پرور ایران اسلامی تا آرامگاه ابدی‌شان تشییع شد ۹ شهید امروز میهمان مردم تهران بود؛ شهدایی که بعد از گذشت ۳۸ سال بوی عطرشان در جای جای میهن اسلامی پیچید. ۹ شهید ...
 
یادداشت اینستاگرامی مرتضی طلایی درخصوص تشییع شهدای گمنام در سراسر کشور
۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۳
 
به گزارش پايگاه شخصي مرتضي طلايی، یادداشت اینستاگرامی مرتضی طلایی درخصوص تشییع شهدای گمنام در سراسر کشور: حتی استخوان های شهدا هم عاملی برای وحدت و همدلی است
 
قانون داريم، اجراكننده خوب نداريم/ بايد براي مديريت تهران طرحی نو دراندازیم
۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۷
 
مرتضی طلایی نائب رئیس شورای شهر تهران و رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها يكشنبه شب مهمان برنامه تلویزیونی «تهران ۲۰» شد تا پاسخگوی پرسش‌های ترافیکی این برنامه باشد. طلایی در این برنامه تلویزیونی بزرگ‌ترین مشکل تهران را مشکل مدیریتی دانست و بر لزوم تغییر زیر ساخت‌های مدیریتی کلانشهر تهران تاکید کرد.
 
واکنش اینستاگرامی طلایی به جان باختن زائران امام حسین و امام رضا (علیهما السلام)
۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۶
 
واکنش اینستاگرامی نایب رییس شورای شهر در پی جان باختن زائران بی گناه امام حسین و امام رضا (علیهما السلام)
 
حاشیه‌نشین‌ها قربانی بی‌تدبیری دولت‌ها/انتقاد از امنیتی کردن راه‌حل‌های حاشیه‌نشینی
۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳
 
مرتضی طلایی با اشاره به آمار حاشیه‌نشین‌ها در برخی شهرهای کشور، با انتقاد از ساخت شهر «منگولی» مثل تهران، معتقد است که حاشیه‌نشین‌ها شهروندان درجه ۲ نیستند بلکه مسئولان، مسئولان درجه دویی هستند که نتوانستند خدمتی در شأن مردم ارائه دهند.
 
مرتضی طلایی در راهپیمایی اربعین +تصاویر
۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۹
 
مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران همراه‌ با میلیونها نفر زائر اربعین حسینی، در همایش پیاده‌روی اربعین شرکت کرد.
 
طلايي: اصلاح طلبان شوراي شهر مي گويند انتشار ليست كار غلطي بود
۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱
 
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در جلسه امروز شورای شهر، اکثر مطلق اعضای شورای شهر تهران معتقد بودند که انتشار لیست تأیید نشده سازمان بازرسی در خصوص املاک شهرداری تهران اقدام زشت و بدی بوده است.
 
مسببان آلودگی هوا پاسخگوی مردم باشند
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۷
 
خیمه سنگین آلودگی‌ها در روزهای گذشته بر سر تهران بار دیگر بحث‌های مفصلی را برای برون رفت از این شرایط مطرح کرده است. تشکیل کمیته اضطرار و دستوراتی همچون منع فروش مجوز ورود به طرح ترافیک یا تعطیلی مدارس و موارد دیگری که در این سالها همواره به عنوان نسخه شفابخش برای رفع آلودگی تجویز شده است، این روزها ...
 
۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۰
 
عضو شورای شهر تهران گفت: وقتی یک مقام قضایی به روشنی می‌گوید آقایان حناچی و نجفی در مساله املاک شهرداری در حال دخالت کردن هستند، بنابراین دولت باید موضع خود را در قبال آنها اعلام کند.
 
۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹
 
نائب رییس شورای شهر تهران با توجه به اتفاقات شورای شهر تهران گفت: عده ای با طرح مسائل واهی دو مرتبه فضای متشنج ایجاد کردند، به دیگران توهین کردند و همکاران را مجبور کردند تا نسبت به این مسائل واکنش نشان دهند.
 
گزارش تصویری جلسه امروز شورای شهر
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۵
 
 
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰
 
مرتضی طلایی، نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از غرفه شفقنا درباره اجرای قانون دسترسی آزاد به اطلاعات در شهرداری توضیحاتی ارائه داد.
 
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۸
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت:امیدوارم به همت شما جانبازان و ایثارگران شاهد روزی باشیم که نمایشگاه اختصاصی فرهنگ ایثار و شهادت را در کشور برگزار کنیم
 
قوه قضائیه هر چه زودتر نتیجه نهایی پرونده «املاک نجومی» را اعلام کند/ ابراز امیدواری نسبت به آزادی یاشار سلطانی
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳
 
نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان این که اگر چه بر اساس قانون و اظهارات مسئولین قوه قضائیه اقدام یاشار سلطانی در افشای اسناد محرمانه سازمان بازرسی مغایرت قانونی داشت اما امیدواریم هر چه زودتر شاهد آزادی ایشان باشیم.