پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,26 April 2018
 
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
حذف شورایاری ها ممکن نیست/ راه اندازی شورایاری ها در سایر استان ها
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰
 
نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: با توجه به ظرفیت شورایاری ها و تبدیل این مجموعه به یک نهاد اجتماعی پرقدرت حذف شورایاری ها غیرممکن است.
 
شورایاری‌ها منعی برای فعالیت ندارند/ انتخابات شورایاری باید قانونی شود
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
 
رئیس ستاد هماهنگی شورایاری ها گفت: با توجه به نظر شورا و فرمانداری منعی برای فعالیت شورایاری‌ها وجود ندارد و تنها انتخابات آنها باید در آینده قانونمند شود.
 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۰
 
نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: براساس سرشماری سال ۹۵ مهاجرت در کل کشور بیش از ۴ میلیون و هفتصد هزار نفر بوده است که سهم تهران از آن ۲۰.۲ درصد یعنی سالانه حدود ۲۰۰ هزار نفر است.
 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۸
 
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: از جوانان خوش ذوق و خوش فکر باید در راستای توسعه، عمران و آبادانی کشور در بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نهایت بهره را ببریم.
 
شورای شهر باشگاه سیاسی نیست
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱
 
نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: شورای شهر محل خدمت است و نباید به باشگاه سیاسی جریان های مختلف تبدیل شود.
 
بیانیه مرتضی طلایی بدنبال انصراف محسن هاشمی از مناظره در دانشگاه تهران
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۱
 
بدنبال عدم حضور محسن هاشمی کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران در مناظره، مرتضی طلایی بیانیه ای به این شرح منتشر کرد:
 
اصولگرایان در انتخابات شورای شهر یک لیست خواهند داشت
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۵
 
نایب رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه هیچ اختلافی بین اصولگریان وجود ندارد، گفت: اصولگرایان با یک لیست(خدمت) وارد انتخابات شورای شهر خواهند شد.
 
ما دولت کار می خواهیم
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۹
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به مشکلات مردم در حوزه اشتغال و بیکاری جوانان، گفت: ما دولت کار می خواهیم باید از بین این نامزدها که ازفیلتر شورای نگهبان عبور کرده اند و همه مورد تایید هستند، باید فردی کارآمد و جهادی انتخاب شود. باید فردی برای ریاست جمهوری انتخاب شود که نگاه به ظرفیت داخلی ...
 
قبل از شورای سوم شهر تهران، اصلا حسابرسی وجود نداشت
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر چهارم با انتقاد از آنچه بی‌انصافی درباره عملکرد شورای چهارم دانست، گفت: اگر چه این دوره ضعف‌هایی هم داشته است اما در مجموع می‌تواند از مردم نمره قبولی بگیرد.
 
اولين چالش جامعه امروز، جدايي مسئولان از مردم است
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از مشکلات امروز جامعه ما این است كه وقتی مدیران و مسئولان انتخاب می‌شوند از مردم جدا می شوند و این اولین چالش و مشکل است.
 
انتقاد طلایی از رفتار تبعیض‌آمیز ایرلاین داخلی در فرودگاه اصفهان
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۴
 
مرتضی طلایی در صفحه اینستاگرام خود مطلبی گلایه‌آمیز درباره رفتار تبعیض‌آمیز کارکنان یک ایرلاین داخلی در فرودگاه اصفهان را منتشر کرد.
 
توسعه حمل‌ونقل عمومی در شهر/ اداره آموزش و پرورش توسط مردم
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳
 
نایب رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر توسعه حمل و نقل گفت: در سال ۹۶ برنامه های ویژه ای برای گسترش توسعه حمل و نقل عمومی به ویژه در بخش مترو و اتوبوس های جدید پیش بینی شده است.
 
مدیریت اداره آموزش و پرورش به مردم واگذار شود
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه مدیریت آموزش و پرورش به مردم واگذار شود، گفت: دولت باید به شرایط اقتصادی معلمان توجه کند.
 
مردم از دست مسئولان نارحت هستند/ تا چه زمانی قرار است دعواهای سیاسی ادامه داشته باشد؟
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۵
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جمع اهالي منطقه 13 گفت: با انتخاب صحیح در انتخابات ریاست جمهوری می‌توان مشکلات را حل کرد و با انتخاب صحیح جلوی رانت‌خواری‌ها گرفته می‌شود.
 
از تمامي حقوق قانوني خود براي پيگيري موضوع از طريق مجاري رسمي استفاده خواهم كرد
۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
 
اگرچه بر اساس اطلاع قبلي ، تاييد نهادهاي نظارتي و مراجع چهارگانه و همچنين هيئت اجرايي انتخابات در مورد اينجانب صورت گرفته اما ظاهرا هيئت نظارت شهر تهران اقدام به اتخاذ چنين تصميمي نموده است . البته موضوع هنوز به صورت رسمي به بنده اطلاع داده نشده اما آنچه شائبه برانگيز ، تعجب آور و غير منصفانه است ، ...
 
شورای چهارم را به ناحق شورای شهرداری می نامند / بزرگترین آفت شورا سیاست زدگی است
۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷
 
سردار مرتضی طلایی روزگاری نه چندان دور لقب رئیس پلیس خندان پایتخت را داشت، اما چندسالی است که با کنار گذاشتن ردای نظامی‌اش، در عرصه مدیریت شهری حضور یافت هرچند هنوز هم مردم او را به نام «سردار» می‌شناسند تا نایب رئیس شورای شهر تهران. هرچند منتقد شورا و مدافع سرسخت شورایاران است اما با این حال نمره ...
 
دولت شهرداری را رقیب خود می داند و پولش را نمی دهد
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۶
 
هر چند یک دهه است که ردای لباس نظامی اش را کنار گذاشته و در سمت تازه اش یعنی مدیریت شهری فعالیت می کند اما همچنان او را با نام سردار می شناسند. مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران که همچنان منتقد جدی ساختار شوراها در ایران است در روزهای پایانی سال مهمان جام جم آنلاین بود تا چالشی ترین سوال ها را هم ...
 
عملکرد فرمانداری تهران درباره کرایه‌ها موجب سردرگمی مردم و تاکسیرانان شده است
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۲
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: عملکرد فرمانداری تهران در خصوص عدم تائید افزایش کرایه‌ها به نوعی موجب سردرگمی مردم و تاکسیرانان شده است.
 
تشریح ویژگی‌های لیست "خدمت" نیروهای انقلابی در انتخابات شوراها
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران ویژگی‌های لیست نیروهای انقلابی با عنوان "خدمت" در انتخابات شوراها را تشریح کرد.
 
پاکدستی، تخصص و کارآمدی ویژگی برگزیدگان باشد
۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۴
 
نایب رییس شورای شهر تهران گفت: در صورتی که در دوره پنجم شورای شهر تهران مجددا از سوی شهروندان به عنوان نماینده انتخاب شوم، موضوعاتی همانند آلودگی هوا، حمل و نقل و توسعه اجتماعی را پیگیری می‌کنم.