پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,26 April 2018
 
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
گزارش تصویری بازديد سردار طلايي از خبرگزاري موج
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۴
 
سردار مرتضی طلایی بیست و هفتم مرداد ماه سال جاری از خبرگزاری موج بازدید کرد. وی در این دیدار با خبرنگاران و مسئولین این خبرگزاری دیدار و گفت و گو کرد.
 
پیام تسلیت مرتضی طلایی به مناسبت در گذشت حاج عبدالله زارع
۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸
 
مرتضی طلایی در پیامی که از طریق اینستاگرامش منتشر کرد درگذشت پدر حمید سوریان قهرمان کشتی کشور حاج عبدالله زارع را تسلیت گفت.
 
پیام تبریک سردار طلایی به مناسب دومین مدال طلای وزنه برداری ایران در المپیک
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵
 
سردار طلایی طی یادداشتی که از طریق صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر شد کسب دومین مدال طلایی کاروان ایران در مسابقات المپیک را تبریک گفت.
 
ستاد شورایاری های شهر تهران همواره تلاش کرده از بانوان در زمینه مدیریت محلات حمایت کند
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۳
 
رئیس ستاد شورایاری های شهر تهران گفت: برای نخستین بار شورایاران در تصمیم گیری های کلان شهر تهران نقش اثرگذاری ایفا کرده اند به طوریکه در روند تهیه و تدوین برنامه 5 ساله سوم شهرداری مشارکت داشته اند.
 
مشارکت شورایاران در تدوین برنامه 5 ساله سوم شهرداری
۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶
 
گروه مجلس و شورا: رئیس ستاد شورایاری های شهر تهران گفت: ستاد شورایاری های شهر تهران همواره تلاش کرده از بانوان در زمینه مدیریت محلات حمایت کند زیرا مدیریت محلات از جنس کارهای مادرانه است.
 
انتخابات هیئت رییسه شوراياران محلات
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶
 
در این مطالب تصاویر از گوشه کنار مراسم انتخابات هئدت رئیسه شورایاران محلات را مشاهده می کنید.
 
رسالت خبرنگاری
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱
 
قطع به یقین حرفه ی خبرنگاری یکی از دشورا ترین و خطرناک ترین مشاغل دنیا به حساب می آید. بر اساس آخرین آماری که مطالعه می کردم، سالانه بیش از100 خبرنگار در اثر حوادث شغلی جان خود را از دست می دهند.و بیشتر از این آسیب دیده و یا بر اثر تهدید شغل خود را از دست داده اند در کنار این همه دشواری، نبود مزایای ...
 
رسالت خبرنگاری
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۳
 
قطع به یقین حرفه ی خبرنگاری یکی از دشورا ترین و خطرناک ترین مشاغل دنیا به حساب می آید. بر اساس آخرین آماری که مطالعه می کردم، سالانه بیش از100 خبرنگار در اثر حوادث شغلی جان خود را از دست می دهند.و بیشتر از این آسیب دیده و یا بر اثر تهدید شغل خود را از دست داده اند در کنار این همه دشواری، نبود مزایای ...
 
شورایاری‌ها آینده روشنی دارند
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۸
 
در هفته‌ای که گذشت برای دومین بار در چهارمین دوره شورایاری‌ها مجموعه نخبگان، مصلحان و خیرخواهان شهر تهران در غالب شورایاری‌ها جمع شدند تا به منظور تصمیم‌سازی بهتر‌ و‌ چرخش مسئولیت‌ها، هیئت رئیسه خود را انتخاب کنند.
 
مخاطب داخلی را به سمت بازی‌های ایرانی هدایت کنیم
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۳
 
رییس پلیس سابق تهران بزرگ دلیل آشفتگی فرهنگی فعلی در جامعه را نتیجه عدم هدایت تقاضا به محصولات بومی دانست و گفت: بین عرضه و تقاضا تفاوت مشخصی وجود دارد و باید تلاش شود تا عرضه و تقاضا در حوزه بازی‌های رایانه‌ای به یک‌دیگر نزدیک شوند.
 
دستفروش‌های وانتی مواد مخدر در شهر!
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۹
 
آنها را در اصطلاح «کاسب» می‌نامند، افرادی که در پوشش‌های مختلف اقدام به توزیع و فروش موادمخدر می‌کنند، این بار در قالب رانندگان وانت!
 
دستفروش‌های وانتی مواد مخدر در شهر!
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۹
 
آنها را در اصطلاح «کاسب» می‌نامند، افرادی که در پوشش‌های مختلف اقدام به توزیع و فروش موادمخدر می‌کنند، این بار در قالب رانندگان وانت!
 
پیشنهاد نام گذاری معبری به نام محمد علی کلی
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۷
 
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به درگذشت قهرمان اسطوره ای ورزش دنیا خواستار نام‌گذاری معبری به نام وی شد.
 
آسیب‌های اجتماعی مشکلی بین بخشی است
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳
 
مرتضی طلایی، نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی مشکلی بین بخشی است که باید با تحقق مدیریت واحد شهری حل شود، گفت: آسیب‌هایی مانند معتادان، متکدیان، کودکان کار و خیابان و... که نیاز به همکاری مشترک میان قوه قضائیه، شهرداری، کمیته امداد، وزارت رفاه و... است با تلاش یک نهاد ...
 
آینه‌هایی که عبورومرورمعتادان رارصد می‌کنند
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۰
 
آینه‌هایی که کوچه‌ها و رفت وآمدهای آن را رصد می‌کنند از ناهماهنگی مسئولان برای پاکسازی محله‌ها از کارتن خواب‌ها و خرده فروشان موادمخدر روایت می کند. مسئولانی که هریک به نوبه خودوظایفی دارند.
 
دلیل زیرزمینی شدن جرایم از دید مرتضی طلایی
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۸
 
نایب رییس شورای شهر تهران بارها نسبت به رشد پنهان مصرف الکل هشدارداده است و آن را از موادمخدر سنتی خطرناک تر می داند. او معتقد است حل پدیده های اجتماعی با راهکارهای اجتماعی میسر است.
 
پیام تبریک روز خبرنگار از زبان سردار طلایی
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۱
 
سردار طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران در پیامی که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد، هفده مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت. مرداد ماه که از نیمه می گذرد بازار تبریک به خبرنگاران هم داغ می شود و تا یکی دو روز پس از 17 مرداد ماه ( روز خبرنگار و سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار فقید خبرگزاری جمهوری ...
 
ورشکسته شدن کارخانه‌های داخلی با توطئه مافیای واردات/ کیفیت کالاهای ایرانی از مشابه هندی، ترکی و چینی خودشان بهتر ‏است
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰
 
سردار طلایی گفت: تعهدات ما در برجام منوط به عهد مندی طرف مقابل است و اگر طرف مقابل ما فقط صرفا به دنبال ‏گردن کلفتی و گرفتن امتیاز باشد ما آرام نمینشینیم و فقط نظاره‌گر بر باد رفتن عزت ملی خود باشیم قطعا شیوه های مختلفی ‏برای تلافی اقدامات ظالمانه آنها وجود دارد.‏
 
پیام تسلیت سردار طلایی به مناسبت شهادت حاج رجب محمدزاده
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۷
 
سردار مرتضی طلایی در پیامی ضمن تسلیت به مناسبت در گذشت جانباز شهید حاج رجب محمد زاده از همسر ایشان به واسطه سال ها فداکاری اش تقدیر کرد. سردار طلایی در صفحه اینستاگرامش نوشت:
 
راه اندازی کانال ارزیابی شورایاران برای اولین بار در پایتخت
۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۷
 
رئیس ستاد شورایاری های شهر تهران با بیان اینکه امروز انتخابات هیات رئیسه محلات شهر تهران پس از سه روز به پایان می رسد، گفت: پس از گذشت یک سال از آغاز فعالیت دور جدید شورایاران امروز شاهد هستیم که این نهاد موجب حرکت رو به جلو محلات شده که توسعه و پیشرفت شهر ماحصل نهایی این توانمندی است.