پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,26 April 2018
 
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱
 
گرچه امنیت اجتماعی و بافت فرسوده، جدی‌ترین معضلات منطقه 14 از زبان دبیردبیران آن بود، اما صراحت لهجه «حسین حاج قربانی» و نقد او به برخی از اعضای شورا، نشست صبح امروز جلسه علني شوراي شهر را به سمت‌وسویی برد که حاشیه پررنگ‌تر از متن باشد.
 
۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۰
 
یک فوریت «طرح مجوز به شهرداری تهران برای مساعدت و تقویت فعالیت شورایاری ها» در سرای محلات شهر بعد از آن که نتوانست اعضای شورای شهر را قانع کند حالا چشم امید دوخته است به تصویب آن در جلسه عادی شورای اسلامی شهر؛ جلسه ای که امید می رود موافقان بتوانند با تکمیل توضیحات خود پیرامون مزایای اجرای این طرح، ...
 
۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۹
 
یک فوریت «طرح مجوز به شهرداری تهران برای مساعدت و تقویت فعالیت شورایاری ها» در سرای محلات شهر بعد از آن که نتوانست اعضای شورای شهر را قانع کند حالا چشم امید دوخته است به تصویب آن در جلسه عادی شورای اسلامی شهر؛ جلسه ای که امید می رود موافقان بتوانند با تکمیل توضیحات خود پیرامون مزایای اجرای این طرح، ...
 
۱۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۴
 
مرتضی طلایی درگذشت داوود رشیدی اسطوره سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.
 
حمایت مالی برخی شورایی‌ها از منتشرکنندگان لیست «املاک نجومی»/مدعیان اخلاق مداری با آبروی افراد بازی می‌کنند
۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۱
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، گفت: شبکه‌ها و سایت‌هایی که خبر لیست‌های نجومی را منتشر کرده‌اند توسط برخی اعضای شورای شهر شارژ مالی شدند.
 
می‌خواهند آتش فیش‌های نجومی را خاموش کنند/برخورد بدون مماشات قضایی با تخلف احتمالی در شهرداری
۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۶
 
نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: قیاس ماجرای فیش‌های نجومی و واگذاری املاک در شهرداری قیاس مع‌الفارق است و هدف از انتشار این اخبار صرفا خاموش کردن آتش اردوگاهی است که فیش‌های نجومی غیر شرعی و غیرقانونی هنوز در آن شعله‌ور است.
 
هیات رییسه اصولگرای شورای شهر ابقا شدند
۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۱
 
صبح امروز دویست هشتاد و هفتمین جلسه رسمی علنی شورای اسلامی شهر تهران با حضور تمام اعضا برگزار شد.
 
۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۱
 
 
اصلاح طلبان و اصول‌گرایان حضور گفتمان سوم را برنمی تابند/حزب گرایی مانع از احساسی عمل کردن مردم در انتخابات
۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
 
نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه کشور نیازمند تعریف حزب و کار تشکیلاتی برای اداره امور است، گفت: دو جریان اصلی اصلاح طلبی و اصول گرایی حضور گفتمان سومی را در جامعه بر نمی تابند.
 
قاطعانه از تمدید ریاست چمران حمایت می کنیم
۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۲
 
مرتضی طلایی در گفت گو با«راه نو» از ریاست مهدی چمران در شورای شهر حمایت کرد.نایب رییس شورای شهر تهران در این خصوص گفت: بنده معتقد هستم در شرایط فعلی، ریاست آقای چمران می تواند...
 
جایگاه شورایاری‌ها درهویت‌سازی/ شناسایی ۵۴محله پرآسیب در تهران
۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
 
در حالی که شورایاران با انتخاب هیئت رئیسه در ۳۵۴ محله تهران، وارد دومین سال از چهارمین دوره فعالیت خود شدند، رئیس ستاد هماهنگی شورایاری های تهران درباره اولویت های این نهاد اجتماعی سخن گفت.
 
پیام تسلیت مرتضی طلایی به مناسبت درگذشت داوود رشیدی
۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵
 
مرتضی طلایی درگذشت داوود رشیدی اسطوره سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.
 
بازگشایی پیاده راه هفده شهریور
۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۴
 
سردار طلایی با انتشار مطلبی در اینستاگرامش خبر از بازگشایی پیاده راه هفده شهریور داد.
 
تثبیت امنیت ملی در پس دیوارهای مستحکم مسجد
۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۲
 
نقش بی بدیل مساجد در ایجاد هویت فرهنگی- مذهبی مشابه و تعمیق فرآیند جامعه پذیری سیاسی بر اساس تعالیم والای دین اسلام در تاریخ معاصر ایران بر کسی پوشیده نیست.
 
مرتضی طلایی مدیران ما درک درستی از افکار عمومی ندارند
۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۷
 
مرتضی طلایی، ضمن انتقاد از فاصله ایجاد شده بین مدیران و مردم : مدیران باید با مردم حرف بزنند، با مردم راه بروند و بین مردم زندگی کنند تا متوجه شوند در جامعه چه می گذرد.
 
پیشنهاد سردار طلایی برای خرید نوشت افزار ایرانی
۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۲
 
با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی سردار طلایی در صفحه اینستاگرامش از مردم دعوت کرد تا نوشت افزار ایرانی برای کودکان و نوجوانان خود تهیه کنند.
 
سلامت پایدار جامعه و پزشکان متعهد مرتضی طلایی
۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۱
 
سلامت، سرمایه ارزشمندی است که حفظ و ارتقای آن جزو مهمترین تلا ش های زندگی روزمره انسا ن ها محسوب می شود. در طول تاریخ جوامع و تمدن های متعددی بواسطه ظهور و غلبه یک بیماری راه زوال و نابودی را پیموده و نتوانسته اند در مسیر توسعه و پیشرفت گام بردارند.
 
رسانه‌ها ياري كنند شوراياري‌ها وارد قانون اساسي شوند
۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران روز گذشته به تحریریه خبرگزاری موج رفت تا با پاسخ دادن به پرسش‌های خبرنگاران، گوش شنوایی برای شنیدن درددل­های آنها باشد. او در اين بازديد، از رسانه‌ها خواست ستاد هماهنگي شوراياران شوراي شهر تهران را براي ورود شوراياران به قانون اساسي ياري كنند.
 
شورایاری‌ها آینده روشنی دارند
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۹
 
   مرتضی طلایی: در نظام‌های مردم سالار، این مردم هستند که در فرآیندی دموکراتیک و ‌‌در بستری قانونی دست به انتخاب می‌زنند. آنچه در این جا باید به آن توجه ویژه‌ای داشت حرکت و انتخاب در مسیر و بستر قانون است. هر نظامی شامل مجموعه‌‌‌ای از قوانینی ...